o nas

 • ZIPI Siła Pasji
  ZIPI Siła Pasji
 • NIKA ze Stromej Góry
  NIKA ze Stromej Góry
 • BAZYL Pałac Cezara
  BAZYL Pałac Cezara
 • UNIVERSAL AMULET Volpino-Mini
  UNIVERSAL AMULET Volpino-Mini
 • VITO VENUSTUS Cashmere Beleza
  VITO VENUSTUS Cashmere Beleza

Psy towarzyszą mi od zawsze. Pokuszę się o stwierdzenie, że jako dziecko, byłam pierwszym petsitterem w Zakopanem, skąd pochodzę ;).

W związku z brakiem własnego zwierzaka, wyprowadzałam na spacery i zajmowałam się pupilami okolicznych sąsiadów. Byłam stałym bywalcem Wystaw Psów Rasowych i od zawsze marzyłam o ogromnym, czarnym, cudownym nowofundlandzie. I tak, w życiu dorosłym stałam się hodowcą, owszem – długowłosych, ale… najmniejszych piesków świata – CHIHUAHUA.

 

Jako pierwsza pojawiła się w naszym domu, w marcu 2014 roku, cudna, maleńka ZIPI Siła Pasji, nazwana przez moją córkę Szanią. Sunia była jej prezentem imieninowym. Szybko okazało się, że poza niewątpliwym urokiem osobistym, jest wzorcowym przedstawicielem swojej rasy i zasługuje na prezentację podczas Wystaw Psów Rasowych ZKwP. I tak rozpoczęła się moja przygoda hodowlana.

 

 

Sentyment do ciemnego umaszczenia oraz chęć zapewnienia psiego towarzystwa dla Szani spowodował, że w listopadzie 2015 roku nasza rodzina powiększyła się o kolejnego członka, a była nim kruszynka NIKA ze Stromej Góry, nazwana przez moją córkę Elzą.

 

 

 

 

 

 

W tak zwanym międzyczasie, u mojej mamy zamieszkał przedstawiciel płci przeciwnej, cudowny tricolor – BAZYL Pałac Cezara, zwany Bazylem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy pieska biało-rudego oraz dwa tricolory więc….brakuje czekolady ;). Decyzja choć długo rozważana, została podjęta. W lipcu 2017 roku do naszej wesołej gromadki dołączyła słodziutka UNIVERSAL AMULET Volpino-Mini, nazwana przez moją córkę Kokainą.

 

 

 

 

 

 

Najmłodszym członkiem naszej psiej rodziny jest VITO VENUSTUS Cashmere Beleza, synek Kokainy urodzony 12.10.2018 roku w naszej hodowli.

 

 

 

 

 

Psy są dla mnie i dla mojej rodziny najlepszymi przyjaciółmi, z którymi spędzamy każdą wolną chwilę, poranki i wieczory, urlopy i święta. Jesteśmy malutką hodowlą, szczeniaczki rodzą się u nas nieczęsto, a jak już przyjdą na świat są najcudowniejszymi, otoczonymi miłością berbeciami, dla których rzetelnie i odpowiedzialnie szukamy kochających zwierzęta domków.

Bo jak powiedział ktoś mądry:

 

„Dom bez psa jest tylko zwykłym mieszkaniem”.

Facebook